Spa Hotel Ulrika Karlovy Vary Spa Hotel Ulrika Karlovy Vary
  • Luxusní ubytování
  • Přímo v centru Karlových Varů
  • Spa & wellness
  • Gurmánská kuchyně
  • Elegance a noblesa
  • Moderní wellness centrum

Spa Hotel Ulrika

OZON
CLEAN
30
let

Dokonalá relaxace

Unesco Skutečný luxus v centru světových lázní Karlovy Vary, které jsou na seznamu UNESCO.

Po rozsáhlé rekonstrukci se v prosinci 2018 znovuotevírá moderní lázeňský komplex Hotel ULRIKA, který se opírá o více než 25 let zkušeností na trhu lázeňství a cestovního ruchu.

Hotel ULRIKA se představuje v kompletně zrekonstruované podobě, ve stylu art deco, odráží v sobě ducha času, cestování, je pln idejí historických epoch, nejnovějších objevů, stylu a je právem předurčen k tomu, aby překvapoval a byl obdivován, používajíc k tomu exkluzivní dekorativní předměty a vybavení. Naši klienti mají k dispozici luxusní lázeňský komplex, který je připraven nabídnout široké spektrum léčebných a lázeňských procedur, které v Karlových Varech nemají obdoby.

Nechte se hýčkat v moderním wellness centru, nabízejícím příjemnou relaxaci v podobě masáží, zábalů a procedur, které přispívající k prevenci a léčbě různých nemocí, regulaci metabolismu, snížení stresu a obnovení přirozené rovnováhy celého těla a mysli.

Předností Hotelu ULRIKA je především tradice pohostinnosti, komfortu, pohodlí a individuálního přístupu ke každému klientovi, a to vše v těsné blízkosti zázračných léčivých pramenů, centru společenského, obchodního a kulturního života Karlových Varů.