Spa Hotel Ulrika Karlovy Vary Spa Hotel Ulrika Karlovy Vary

Suite Goethe

 
OZON
CLEAN
25
let

Apartmá

Elegantní a velmi prostorný

shield V souvislosti s pandemií COVID-19 dodržujeme všechna bezpečnostní a hygienická opatření. Všechny pokoje i společné prostory jsou pravidelně dezinfikovány OZONEM Profi.

Prostorné dvoupokojové partmá (suite) představuje ideální rovnováhu mezi dávnou tradicí a moderní svěžestí, je světlé a prostorné, s jedinečnými designovými prvky. Apartmá nabízí ložnici s king size postelí, divan, obývací pokoj s prostornou skříní, pracovním stolem a pohodlným posezením. Místnosti a chodbička nejsou odděleny dveřmi.

Koupelna je vybavena vanou a bidetovou sprškou. Příjemným doplňkem pro Váš pobyt je měkký froté ručník, župan a pantofle. 

Součástí pokojů je také LCD TV s plochou obrazovkou, telefon s přímou mezinárodní předvolbou, trezor, bezplatné Wi-Fi a klimatizace. K dispozici je zdarma rychlovarná konvice s nabídkou čajů pro Vaše maximální pohodlí.

Během pobytu máte volně k dispozici wellness centrum s dvěma bazény, finskou saunou, tureckou parní lázní HAMMAM a další procedury. Ať už u nás jen přespíte nebo budete na léčebném pobytu, budete z komfortu a luxusu čtyř hvězd uneseni.

  • Velikost pokoje: 50 - 60 m2
  • Výhled na Sadovou ulici

Výměna ložního prádla, ručníků a osušek na pokoji je každý 3. den pobytu.

Děti od 0 do 2 let (1,99) mohou být ubytování v našem hotelu za 50% z ceny dospělé osoby za ubytování (není možné je ubytovat zcela zdarma).

Děti od 2 let platí cenu dospělé osoby. V případě wellness a léčebných pobyty je možnost odečíst cenu za procedury, pokud je nebude chtít využit dospělá osoba pro sebe.

Suite Spa Hotel Ulrika
Vana,  WC
Vana, WC
Bidet, bidetová sprcha
Bidet, bidetová sprcha
Psací stůl
Psací stůl
Fén
Fén
Minibar
Minibar
Telefon
Telefon
Varná konvice+coffee set
Varná konvice+coffee set
TV se satelitním příjmem
TV se satelitním příjmem
Pokojový trezor
Pokojový trezor
Free Wifi
Free Wifi

Nechte se hýčkat v luxusním prostředí v jednom z nejvybavenějších hotelů v Karlových Varech.

rezervovat onlinekontaktujte nás