Spa Hotel Ulrika Karlovy Vary Spa Hotel Ulrika Karlovy Vary

Restaurace a bar

 
OZON
CLEAN
30
let

Restaurace

Naši hosté mají k dispozici zrekonstruovanou a rozšířenou restauraci s dvěma oddělenými částmi. V její první, hlavní části s bohatou výzdobou skleněných lustrů se nachází rautové stoly a vinotéka. Ve dnech stravování formou rautu neprovádíme rezervace stolů předem.

Někteří dávají přednost stolování v prosklené části restaurace, kterou nazýváme veranda a odkud můžete pozorovat pohyb na ulici Sadová.

Z restaurace vede přímý vchod na Café Terasu. Tato je vyhledávaným místem především v době letních měsíců k snídani, lehkému občerstvení s doporučenými sezónními produkty, točeným pivem či jen k odpolední kávě s dortem.

Kromě příjemného posezení v luxusní restauraci či na otevřené terase, vás večer rádi pozveme do nového lobby baru s krásným interiérem, včetně mramorového krbu, na kvalitní víno měsíce, rumy a jiné populární nápoje.

Za náš skvělý tým kuchyně a obsluhu hovoří recenze našich hostů, přesvědčte se samy. I proto se k nám hosté rádi vrací několikrát do roka.

Pokud plánujete menší společenskou oslavu rodiny či firmy, můžeme vám nabídnout krásný VIP salonek na 1. patře pro 8 osob nebo Billiard klub pro skupinku do 20 osob, s vlastním barem a největším kulečníkovým stolem v Karlových Varech. Rádi s vámi sestavíme menu dle charakteru a rozpočtu vaší oslavy.

restaurace

Lobby bar

Zde se můžete příjemně uvolnit u šálku kvalitního čaje nebo voňavé kávy. Večer jistě přijde vhod posezení s přáteli u skleničky dobrého vína. Náš zkušený personál vám rád pomůže s výběrem toho nejlepšího, které dokonale uspokojí vaše chutě.

Billiard klub

Pro milovníky billiardu nabízíme největší kulečníkový stůl v Karlových Varech, stejně jako možnost sledování sportovních přenosů.  

Klub je vhodný pro společenské hry a uzavřenou společnost.

Nechte se hýčkat v luxusním prostředí v jednom z nejvybavenějších hotelů v Karlových Varech.

rezervovat onlinekontaktujte nás