Speciální nabídky

 
25
let

Program "Zdraví mužů"

Cílem programu "Zdraví mužů" je zlepšení kvality života muže. Součástí programu je unikátní léčivé bahno, které se používá k zevní aplikaci. Použití bahna má úžasný protizánětlivý a biostimulační efekt. Kombinace léčby bahnem a ostatních procedur – laserové terapie, uhličitých koupelí – stimuluje krevní oběh a lymfodrenáž a redukuje projevy stagnace v pohlavní oblasti muže. Léčba urologických onemocnění na přístroji Intelekt Advanced Combо v kombinaci s oxygenoterapií výrazně zlepšuje imunitu, neurotrofii a mikrocirkulaci v orgánech malé pánve a prostaty. 

Program "Zdraví žen"

Program „Zdraví žen" je zaměřen na efektivní prevenci a komplexní léčbu širokého spektra gynekologických a urologických onemocnění, léčbu neplodnosti, rehabilitaci po zánětlivých onemocněních orgánů malé pánve a léčbu klimakterického syndromu. Léčebná metoda nejen odstraňuje symptomy onemocnění, ale i jemně působí na příčinu, je zaměřena na odstranění disonance intimních vztahů v kombinaci s komplexní detoxikací organismu. Léčba přístrojem Intelekt Advanced Combo vám maximálně dlouho zachová dobrou náladu a vysokou fyzickou a sexuální aktivitu.

Program "Radost z pohybu"

Pohybový aparát jako složitá biomechanická struktura je velmi zranitelný, podléhá deformacím, úrazům, následnému znovuzrození — degeneraci tkáně a dystrofiím. Proto věkem podmíněné a diagnostikované poruchy, změny a onemocnění pohybového aparátu vyžadují prevenci a absolvování rehabilitace a zotavení po léčbě. Komplexní přístup ke každému klientovi, jakož i použití našich ozdravných programů, umožní to, aby se předešlo nejbližším komplikacím samotného onemocnění a rozvoji patologií. Radost komfortního pohybu je nezapomenutelný pocit!

Program "Snížení hmotnosti"

Ke zlaté rovnováze v organismu dochází tehdy, když je spotřeba energie (prostřednictvím stravy) rovna výdeji energie při aktivitě. Naše programy umožňují přesně kvantitativně určit Váš individuální zlatý standard rovnováhy: spotřeba energie = výdej energie. Mít dlouhodobě stabilní hmotnost a udržet si ji pomáhá v našich programech stanovení stupně pohybové aktivity s následným stanovením režimu fyzické zátěže a vyvážené dietní stravování. Terapie rázovou vlnou v programech snížení hmotnosti je zaměřena nejen na snížení počtu tukových buněk, ale i na obnovu normálního metabolismu podkožní tukové tkáně, což vede i ke zmenšení objemů a k odstranění "pomerančové kůže". Působením rázové vlny se syntetizuje kolagen, který zlepšuje napětí a pružnost pokožky a snižuje počet lymfatických uzlin.

Relaxační program "SPA-ANTISTRESS"

Program "SPA-ANTISTRESS" je sestaven a určen především pro ty, kdo vyznávají aktivní až hektický životní styl a trpí chronickým únavovým syndromem. Podrážděnost, nechutenství, deprese, nespavost – to všechno způsobuje stres. Vede především k rychlému stárnutí organismu a vyvolává různá onemocnění. Díky komplexnímu působení lázeňských procedur vám naši specialisté pomohou vrátit dobrou náladu a obnovit víru ve své možnosti a organismus sám začne odolávat nemocem, když aktivizuje vlastní životní energii. V důsledku relaxačního účinku na nervovou soustavu se stabilizuje arteriální tlak, zlepší se spánek a sníží se psychické a fyzické přepětí.

Program "Věk a zdraví"

Na základě získaných mezinárodních pracovních zkušeností v oblasti anti-aging medicíny jsme sestavili Program age managementu, který zahrnuje etapy diagnostiky a speciální terapie. Individuální doporučení na základě výsledků diagnostiky zahrnují doporučení pro pacienty, týkající se úpravy jejich životního stylu, stravování a optimální fyzické zátěže, jakož i speciální balíček lázeňských procedur.

Nechte se hýčkat v luxusním prostředí v jednom z nejvybavenějších hotelů v Karlových Varech.

rezervovat onlinekontaktujte nás